Contact

Heeft u nieuws of informatie voor de website? Meld het de redactie.

Zoeken in de Amstelsite

Nieuws Archief

WTC De Amstel op Facebook

WPGA-cycling: samenwerking tussen De Amstel / DTS / Olympia

wpga-auto

2011

Officiële uitslagen Ronde van Nes a/d Amstel, 1 juli 2011

Klasse A: Amateurs /Junioren / Sportklasse (60 Km)

Plaats Naam Woonplaats
1. Dylan Groenewegen Amsterdam
2. Brian Burggraaf Hoofddorp
3. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht
4. Erwin Kistemaker Diemen
5. Jurrien Rom Colthoff Amsterdam
6. Marcel Jacobs Uithoorn
7. Fred Pronk Heerhugowaard
8. Richard Louman Amsterdam
9. Marcel Witte Amsterdam
10. Jorgen van Bers Amsterdam
11. Marco Vermeij Lisse
12. Bert Koelewijn Soest
13. Xander Moerman Vianen
14. Max Mayer Amsterdam
15. Jeroen Wesselius Voorburg
16. Henk de Jong Mijdrecht
17. Barend Verhagen Woerden
18. Michael Breedt Diemen
19. Pim Bonstra Abcoude
20 Eric Bisschops Lisse

 Klasse B: Sportklasse / Nieuwelingen (36 km)

Plaats Naam Woonplaats
1. Hans van Eijk Nieuw Vennep
2. Martijn Suk Velsenbroek
3. John Oudshoorn Uithoorn
4. Jorn Buning Alkmaar
5. Max van de Water Amsterdam ZO
6. Maurice v/d Lee Velserbroek
7. Rene van der Lee Velserbroek
8. Jan Sanders Beuningen
9. Peter Temmink Utrecht
10. Robert-Jan Osterman Utrecht
11. Bart-Jan van Barneveld Weesp
12. Martijn Veenhoven Oostzaan
13. Roger Wuurman Aalsmeer
14. Maarten Lindeboom Amstelveen
15. Frank Nijssen Haarlem
16. Ton van ’t Schip Ouderkerk a/d Amstel
17. Rinus Cerfontain Amsterdam
18. Ted Berger Amstelveen
19. Jaap de Jong Lunteren
20. Michael van der geest De Meern

 Dames: Combi Amateurs, Junioren, Nieuwelingen(24 km)

Plaats Naam Woonplaats
1. Silvie Haakman Alphen a/d Rijn
2. Nike Beckering Amstelveen
3. Helena van Leijen Wageningen
4. Bianca Lust Oostzaan
5. Rene Wellink Opmeer
6. Femke Markus Amstelveen
7. Floortje Mackaij Woerden
8. Alicia Verhagen Woerden
9. Haja Hoogvorst Capelle a/d IJssel
10. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel
11. Riejanne Markus Amstelveen
12. Yvette Broex Ouderkerk a/d Amstel
13. Marion Gerssen Beuningen
14. Myrthe Breedijk Amsterdam
15. Fiona Wissink Amsterdam ZO
16. Celina van der Eerden Alkmaar
17. Titia van Kesteren Amsterdam ZO
18. Marissa  Al Assendelft
19. Larissa Havik Assendelft
20. Feline Lindeboom Amstelveen